Wspaniała wyprawa na szczyt trekkingowy z Nimą Sherpa!

Copy of Dark and Yellow Modern Solo Camping Youtube Thumbnail (Facebook Post (Square)) (2)

Szczyty trekkingowe w Nepalu zdobywają coraz większą popularność. Trudno się dziwić, są doskonałym ukoronowaniem wysokogórskiej przygody, idealną przygodą dla tych, którzy szukają czegoś więcej niż sam trekking. Zdobycie trekkingowego szczytu w Himalajach to też doskonały sprawdzian sił fizycznych i mentalnych i weryfikacja tego czy chcemy zdobywać jeszcze wyższe góry. Szczyty trekkingowe wybierane są też jako element aklimatyzacji przed wspinaczką na ośmiotysięczniki.

Bez względu na Twoją motywację, najważniejsze jest byś była/był bezpieczny i pod opieką prawdziwych profesjonalistów. Szczyt trekkingowy w Nepalu, mimo, że większość z nich ma niewielkie trudności techniczne, to już poważna wyprawa.

Musisz zadbać o bardzo dobrą kondycję fizyczną, przygotować się do wyjazdu, a na samej wyprawie, musisz być pod opieką prawdziwych profesjonalistów.

Tutaj przychodzimy my 🙂

Nasz zespół górski to wyłącznie profesjonalni i doświadczeni przewodnicy górscy i wspinacze, którzy w większości – urodzili się w górach Nepalu.

Nie mają problemów z wysokością, są doskonałym partnerem podróży. W wejściu na sam szczyt naszym Gościom towarzyszą zaprzyjaźnieni wspinacze wysokogórscy, Sherpowie, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie. Na naszych wyprawach nie ma osób z przypadku, znamy swój zespół i osoby, które zapraszamy do naszych wypraw.

Z uwagi na to, że jesteśmy agencją nepalską, nie musimy szukać agencji, która nam zrealizuje wyprawę. Organizujemy ją sami biorąc pod uwagę wiele lat doświadczeń i wiedzę naszej załogi.

Szczególnie zapraszamy Was jesienią do wyboru podróży z Nimą Sherpa, założycielem Meroway Adventure.

Nima, w sezonie jesiennym 2023 poprowadzi 2 wyprawy na szczyty trekkingowe:

Lobuche Peak – w terminie 25 września – 15 października

Mera Peak – w terminie 15 października – 3 listopada

Wyprawa z Nimą to gwarancja bezpiecznej i fantastycznej przygody. Nima był na obu szczytach wielokrotnie. Nie zabierze Was tam oczywiście sam, towarzyszyła będzie Wam załoga Meroway Adventure i jak wspomnieliśmy wyżej – zaprzyjaźnieni wspinacze wysokogórscy podczas ataku szczytowego.

Zapraszamy!