Kalendarz wypraw otwartych 2024 już dostępny!

NEWS (Banner (Landscape)) (1)

Cześć!

Zapraszamy Was serdecznie do rezerwacji wypraw w sezonie wiosennym i jesiennym 2024.

Przygotowaliśmy dla Was lubiane i sprawdzone propozycje, ale również kilka – wg nas bardzo interesujących nowości (np. 2 szczyty trekkingowe podczas 1 wyprawy, wraca też Island Peak oraz unikalny na rynku trek – Wokół Annapurny połączony z Królestwem Mustang!)

Zadbaliśmy również o to by zaproponować programy w optymalnych datach, zarówno pod względem sezonu w Nepalu, jak i uwzględniając dni urlopowe w polskim kalendarzu dla tych z Was, którzy muszą się mocniej troszczyć o te limity.

W naszych propozycjach znajdziecie zarówno trekkingi krótsze/łatwiejsze, jak i te, które wymagają większych wyzwań, doświadczenia, ale też umożliwiają spędzenie dłuższego czasu w pięknych Himalajach.

Grupy otwarte to takie, do których może dołączyć każdy. W opisie oferty uwzględniliśmy informację o maksymalnych wysokościach oraz pożądanym doświadczeniu. Prosimy, traktujcie je jako podstawową wskazówkę, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości – skontaktujcie się z nami, chętnie doradzimy Wam czy dana wyprawa według nas będzie dla Was dobra. Konsultacje nie są zobowiązujące, jesteśmy po to by pomoc Wam podjąć dobre decyzje.

W kalendarzu znajdziecie też terminy wypraw na szczyty trekkingowe. To propozycje dla tych z Was, którzy szukają większego wyzwania niż sam himalajski trekking lub po prostu – są gotowi/ chcą spróbować kolejnego etapu, który często pojawia się w planach osób, mających już pierwsze himalajskie trekkingi za sobą.

Bez względu na to, którą propozycję wybierzesz, możesz być pewny, że:

  • zostaniesz zaopiekowany przez prawdziwych profesjonalistów
  • priorytetem dla nas będzie Twoje bezpieczeństwo i jak najlepsze doświadczenie
  • otrzymasz od nas największy zakres usług dobrej jakości w proponowanej, rozsądnej i bardzo konkurencyjnej cenie

Jeśli w przedstawionych propozycjach nie znajdujesz tego czego szukasz, ponieważ na przykład nie pasuje Ci termin, szukasz innego programu czy też po prostu chcesz wyprawy indywidualnej, przygotowanej dla Ciebie lub Ciebie i Twoich znajomych/bliskich, daj nam znać. Z chęcią stworzymy to, czego potrzebujesz.

Meroway to Twoja droga podróży.

Zapraszamy!