Trekking

Wokół Annapurny

Weź udział w magicznej podróży wokół Annapurny, zdobądź przełęcz Thorong La (5416 m), poczuj bliskość i ogrom jednego z najpiękniejszych ośmiotysięczników. Zachwyć się bezmiarem przestrzeni, widokami na Annapurnę I (8091m), na wschodzie, i Daulaghiri (8167 m) na zachodzie! Podczas wyprawy przekroczysz najwyżej na świecie położoną przełęcz, Thorong La – w drodze z Manang do Muktinath. Odkryjesz wiele rozmaitych grup etnicznych, zróżnicowanych kulturowo, które spotkasz w mijanych strefach klimatycznych Annapurna Circuit.

dowolny

1590 USD

Annapurna

Opis oferty

Ta jedna z najbardziej popularnych na świecie tras trekkingowych to zaproszenie do królestwa dziesiątej pod względem wysokości góry świata, Annapurny. Skorzystaj z niego!
Będziemy przemierzać zróżnicowaną geograficznie i kulturowo przestrzeń, zaczynając od 800 m n.p.m. aż po niebagatelne 5416 m n.p.m..
Oczywiście poznasz również niezwykłą stolicę Nepalu – Katmandu, założoną w 723 roku, z licznymi jej zabytkami, wpisanymi na listę dziedzictwa narodowego UNESCO. Zwiedzisz hinduistyczną świątynię Pashupatinath, gdzie będziesz miał szansę oglądać obrządek pochówku zmarłych, jak również buddyjskie sanktuarium Boudhanath czy Durbar Square – dumę mieszkańców stolicy.
Początkowo nasz trekking nie będzie zbyt intensywny; to raczej energiczny spacer w otoczeniu tarasowych pól ryżowych, lasów, przyjemnych wsi nepalskich i ich serdecznych mieszkańców. Po jakimś czasie zawędrujemy w coraz wyższe regiony górskie, z ostrzejszym klimatem, gdzie niemal czuć oddech himalajskich szczytów, ich odwieczną potęgę.


Trekking wokół Annapurny jest świetnym wprowadzeniem do odkrywania całego regionu. Jeśli chcecie dotrzeć do bazy pod Annapurną, polecamy wyprawę Trekking do bazy pod Annapurną.

Przedstawiona wyprawa będzie odpowiednia dla każdego przygotowanego podróżnego. Należy zadbać o dobrą kondycję fizyczną, dobre nastawienie i można ruszać!

Droga pomiędzy Manang a jeziorem Tilicho, trasa trekkingu Wokół Annapurny.
Na szlaku Wokół Annapurny, droga do Phedi.

Program

Cena

Cena nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Oferta została tak przygotowana aby zapewnić kompleksowe świadczenia, tworzyliśmy ją na podstawie naszych doświadczeń i preferencji dotychczasowych Klientów. Prosimy zapoznać się ze szczegółami oferty niżej.

Istnieje możliwość zrezygnowania z wyżywienia w ramach świadczeń i opłacanie wyżywienia samodzielnie. Wówczas koszt wyprawy jest niższy o około 250 -300 USD. Prosimy o informację w tej sprawie przy rezerwacji.

Cena zawiera

Cena nie zawiera

Masz inne potrzeby?

W przedstawionych propozycjach nie ma tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami i pozwól ułożyć dla Ciebie Twoją idealną drogę.

Oprócz propozycji przedstawionych na stronie mamy w sobie ogromną otwartość na tworzenie programów indywidualnych dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby, czy grupy osób. Nasi Goście chętnie korzystają również z tej możliwości. 

Zapraszamy!

Napisz do nas