Trekking

Mardi Himal

Idealny trek dla osób, które szukają podróży niedługiej lub rozpoczynają swoją przygodę z wysokimi górami. Trekking ten ma również wielkie walory przyrodnicze, jest doskonałą alternatywą dla popularnego trekingu do Bazy pod Annapurną. Ze względu na to, że szlak został formalnie udostępniony dopiero w 2012 roku, obszar ten jest wciąż dość dziewiczy i nieodkryty. Serdecznie zapraszamy na tą wyjątkową przygodę z punktem kulminacyjnym na wysokości 4500m!

do uzgodnienia

1090 USD

Annapurna

Opis oferty

Przygodę rozpoczniemy od odkrywania niezwykłej stolicy Nepalu, Kathmandu, gdzie odkryjesz urok zabytków wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO, m.in. hinduistyczną Pasuphatinath, czy jedną z największych stup na świecie – Boudhanath. Zajrzymy do Thamelu – turystycznej dzielnicy miasta, gdzie tętni życie, w plątaninie wąskich uliczek, pośród kolorowych straganów, sklepików i kafejek. Zawędrujemy też na królewski plac Durbar Square i obejrzymy Świątynię Małp – Swayambunath.

Trekkingową część wyprawy rozpoczniesz od podróży do Pokhary, skąd wkrótce ruszymy na szlak. W trakcie podróży dotrzemy do bazy pod Mardi Himal na wysokości 4500m. Szlak, którym będziemy podróżować jest mniej zatłoczony niż ten do bazy pod Annapurną. Wędrówka oferuje zapierające dech w piersiach widoki na zachodnie Himalaje, Annapurnę, Dhaulaghiri, Hinchuli i świętą górę Machhapuchre (tzw. Fishtail). Przejdziemy przez przepiękne lasy rododendronowe, urokliwe wioski lokalnej ludności i dotrzemy oczywiście do obozu bazowego Mardi Himal.

Jest to przepiękna i urokliwa wędrówka dobra dla każdej aktywnej osoby. Idealna na rozpoczęcie himalajskich doświadczeń.

Mardi Himal trek.
Dolne odcinki trekkingu.

Program

Cena

Cena nie zawiera żadnych ukrytych kosztów. Oferta została tak przygotowana aby zapewnić kompleksowe świadczenia, tworzyliśmy ją na podstawie naszych doświadczeń i preferencji dotychczasowych Klientów. Prosimy zapoznać się ze szczegółami oferty niżej.

Istnieje możliwość zrezygnowania z wyżywienia w ramach świadczeń i opłacanie wyżywienia samodzielnie. Wówczas koszt wyprawy jest niższy o około 200 USD. Istnieje również możliwość skorzystania z lotu krajowego na trasie Katmandu-Pokhara lub/i Pokhara-Katmandu rezygnując z transportu autobusowego.

Prosimy o informację w tej sprawie przy rezerwacji.

Cena zawiera

Cena nie zawiera

Masz inne potrzeby?

W przedstawionych propozycjach nie ma tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami i pozwól ułożyć dla Ciebie Twoją idealną drogę.

Oprócz propozycji przedstawionych na stronie mamy w sobie ogromną otwartość na tworzenie programów indywidualnych dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby, czy grupy osób. Nasi Goście chętnie korzystają również z tej możliwości. 

Zapraszamy!

Napisz do nas