Szczyty Trekkingowe

Szczyt trekkingowy - Twoja wyprawa indywidualna

Są takie sytuacje i są takie powody, dla których najlepszym wyborem będzie wyprawa indywidualna lub wyprawa z najbliższymi, grupą znanych Ci wcześniej osób.

Z tego powodu w naszej ofercie znalazła się ta propozycja.

Daje Ci ogromną swobodę w realizacji Twojego celu lub marzenia.

Ty mówisz nam jakie one są, a my pomagamy uzgodnić optymalny i najlepszy program takiej wyprawy. Uwzględnimy Twoje doświadczenie, możliwości, wymagania.

Może to być wersja szybka, może to być droga bardzo spokojna, tradycyjnym szlakiem lub zmodyfikowanym. Możesz wybrać się na tę wyprawę zupełnie sam/sama tylko w asyście naszego zespołu, ale może to być wyprawa Twoja i bliskiej Ci osoby.

 Mamy ogromną elastyczność. Co ważne, na takiej wyprawie to Ty decydujesz jak będzie ona wyglądała i masz wpływ na ogromną ilość rzeczy.

Najbardziej popularne szczyty, na które zapraszamy to Island Peak, Mera Peak oraz Lobuche Peak. Wszystkie z nich to szczyty mające ponad 6000 metrów. Możesz wybrać jeden z nich, kilka z nich lub inny – dopuszczony do wspinaczki w Nepalu.

Powiedz nam czego chcesz, a my pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia.

I na koniec ważne – wyprawa indywidualna jest tylko niewiele droższa od tej grupowej. Mamy nadzieję, że pozwoli Ci to swobodnie zaplanować i zrealizować Twoją podróż marzeń – wejść na Twój wymarzony szczyt.  

Zapraszamy do kontaktu by ustalić szczegóły. Program ustalamy wówczas indywidualnie specjalnie dla Ciebie.

dowolny, uzgodniony wspólnie

Everest

Lobuche Peak

Masz inne potrzeby?

Napisz do nas