Inne Usługi

Konsultacja indywidualna

Poszukujesz niedostępnych informacji lub chcesz zweryfikować pozyskane? Może chcesz uzupełnić swoją wiedzę? Planujesz ekspedycję, czy wspinaczkę na jakiś szczyt, chcesz zweryfikować szlak, temperatury w danym miejscu lub potrzebny sprzęt? Jedziesz do Nepalu z rodziną i chcesz poczuć się bezpiecznie a może po prostu chcesz posłuchać od doświadczonego Nepalczyka jak wyglądają sprawy, które Cię interesują? W swoim zespole mamy wyłącznie Nepalczyków poza Pauliną, którą jest jedyną Polską w załodze. 

Jeśli ktoś z nas może Ci pomóc, jesteśmy na to otwarci. Daj znać. Naszym celem, poza samą organizacją najlepszych wypraw do Nepalu, jest również edukacja o tym niezwykłym kraju oraz wspieranie jego mieszkańców.

dowolny

wpłata na organizację charytatywną

Masz inne potrzeby?

W przedstawionych propozycjach nie ma tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami i pozwól ułożyć dla Ciebie Twoją idealną drogę.

Oprócz propozycji przedstawionych na stronie mamy w sobie ogromną otwartość na tworzenie programów indywidualnych dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby, czy grupy osób. Nasi Goście chętnie korzystają również z tej możliwości. 

Zapraszamy!

Napisz do nas