• Sortuj wyniki

Trekkingi

Możesz skorzystać z wypraw otwartych ze zdefiniowaną datą, do których może dołączyć każdy, lub wybrać pasujący Tobie program i zgłosić się do nas z prośbą o zorganizowanie wyprawy w wybranym przez Ciebie terminie określając czy chcesz wyprawy zamkniętej (tylko dla Ciebie lub Ciebie i wybranych przez Ciebie osób), czy też wyrażasz zgodę aby dołączyły do niej inne osoby.

Jeśli nie znajdujesz na naszej stronie interesującego Cię programu, daj nam o tym znać. Z miłą chęcią przygotujemy i zorganizujemy to, czego potrzebujesz.
Bez względu na to, jaki rodzaj wyprawy wybierzesz, gwarantujemy najlepsze doświadczenia i profesjonalną opiekę naszej doświadczonej górskiej załogi.
W naszych grupach trekkingowych podróżuje maksymalnie 12 osób, co według naszego doświadczenia jest najbardziej optymalną opcją. Zarówno ze względu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, jak i ze względu na atmosferę podróży i nadal możliwy do utrzymania kameralny wymiar przygody.

Zapraszamy Ciebie serdecznie do przejścia kawałka wspólnej drogi razem! 🙂

Zapraszamy do rezerwacji
Zapraszamy do zapoznania się z propozycją wypraw 2024. Możesz dołączyć do grup otwartych, ze zdefiniowaną datą podróży lub zamówić swoją własną podróż.
Wybierz Twoją drogą z wypraw przedstawionych poniżej
Previous slide
Next slide

Oferta Trekkingi

Trekking

Sezon 2024

Poziom trudności: umiarkowany – łatwy technicznie, wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna

Wyżywienie: w cenie

Max wysokość: 6090 m

Ilość dni: 21

Termin do uzgodnienia

2790 USD

Trekking

Sezon 2024

Poziom trudności: średni

Wyżywienie: w cenie

Max wysokość: 5647 m (opcjonalnie)
Ilość dni: 17

10.03. – 26.03.2024
6.10. – 22.10.2024
10.11. – 26.11.2024

1850 USD

Nie ma tego czego szukasz?

W przedstawionych propozycjach nie ma tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami i pozwól ułożyć dla Ciebie Twoją idealną drogę.

Oprócz propozycji przedstawionych na stronie mamy w sobie ogromną otwartość na tworzenie programów indywidualnych dopasowanych do potrzeb konkretnej osoby, czy grupy osób. Nasi Goście chętnie korzystają również z tej możliwości. 

Zapraszamy!

Napisz do nas